Veľkoobjemová 3D tlačiareň x400

Tlačiareň X400 PRO V4 vie veľmi rýchlo a lacno premeniť nápady od prototypov, konceptov alebo demo modelov. Tlačiareň je skonštruovaná a vyrobená v Nemecku. Je určená pre veľkoformátovú priemyselnú 3D tlač a vie vždy zapôsobiť na všetky typy vývojových procesov vysokou presnosťou, rýchlosťou a tiež objemom tlače.

X400 PRO V4 nájde uplatnenie vo firmách rôznych veľkostí a v rôznorodých odvetviach priemyslu ako: automobilový priemysel, textilný a chemický priemysel, elektronika a biela technika, konštrukcia nástrojov, zlievárne kovov, stavebníctvo, architektúra, poskytovatelia 3D tlače a školy.

Vysoká spoľahlivosť tlačiarne x400 s kvalitnou technickou podporou, zmení CAD elektronické modely na hotové vzorky pre prezentáciu zákazníkom a umožní testovať presnosť zalícovania jednotlivých komponentov, príprava foriem a prototypov.

Galéria

3D TLAČ MODELOV

Máte svoj 3D model v pôvodnom formáte? Poznáte len parametre modelu, ale nemáte 3D model? Potrebujete oskenovať predmet a potom ho vytlačiť?
Otvoríme model v akomkoľvek formáte, vytvoríme 3D model, zabezpečíme 3D skenovanie. Následne Vám vieme poskytnúť plán na 3D tlač.